Anthony Procopi

Už jako malý kluk jsem vzhlížel ke svému otci a jeho vybranému stylu v oblékání. Perfektně vyžehlená košile, nádherně sladěná kravata a manžetové knoflíčky, dokonale střižené sako. Do dnes si myslím, že to byl nejlépe oblečený člověk, kterého jsem znal. Možná to byl právě on kdo svým úžasným stylem nasměřoval mojí budoucí celoživotní kariéru.
 
Již krátce po škole se mi splnil jeden z mých snů. Dostal jsem možnost pracovat pro legendární krejčovství T.M.Lewin na věhlasné londýnské ulici Jermyn Street. Na toto místo se bohatí obchodníci a lordi chodili oblékat už za dob královny Viktorie. Byla to pro mě úžasná doba a já byl vděčný za šanci, kterou jsem dostal. Ihned jsem si svojí práci zamiloval. Začal jsem se učit jak poznat ty nejlepší látky. Pozoroval jsem, jak se látky pomocí starých postupů mění pod rukama zkušených krejčích v umělecká díla v podobě dokonale padnoucích košil a obleků.
 
Časem jsem se ve své práci zdokonalil a snad i mojí zásluhou se značka začala úžasně rozvíjet. Otevřela desítky prodejen po celém světě a prodávala více jak 3 miliony košil ročně. Posledních 15 let jsem měl tu čest značku ovlivňovat v roli kreativního ředitelé a být zodpovědný za každý kus oblečení, které jsme vám, našim zákazníkům, vytvořili.
 
Každá cesta však jednou skončí a značka T.M.Lewin, která byla na světě již od roku 1898 a která přežila obě světové války, velkou hospodářskou krizi i všechny změny kterými si odívání v druhé polovině 20. století prošlo, zavřel během pandemie v roce 2020 všechny své prodejny a již je nedokázal znovu otevřít.
 
Možná současná doba formálnímu oblečení nepřeje, ale jsem přesvědčený, že nikdy neskončí doba, kdy se muži budou chtít oblékat do skvěle padnoucího a úžasně příjemného oblečení v tradičně elegantním britském stylu.
 
A proto jsem se společně s mými českými partnery ze společnosti Inexad Fashion rozhodl založit novou značku Anthony's. Věřím, že mých téměř 30 let zkušeností v oboru, společně se znalostí místního trhu mých společníků, nám pomůže nejen důstojně pokračovat v odkazu tradičního britského krejčovství, ale v mnohých ohledech ho i překonat.
 
Aby přechod na novou značku byl pro vás, naše zákazníky, co nejjednodušší, zachovám všechny střihy a velikosti tak, jak jste na ně po mnoho let zvyklí. Stačí si jen dojít na jednu z našich prodejen a obsluha vám najde vaší původní velikost a ta vám opět bude sedět, nyní se štítkem Anthony's. I dále u nás najdete úžasné bavlněné košile s nemačkavou úpravou, které se nemusejí žehlit. A samozřejmě pro vás připravím mnoho nových stylů obleků, v tradičním anglickém stylu a stále ve střizích a velikostech, které vám sedí.
 
Navíc se ale můžete těšit na mnoho novinek, které jsem vám dříve nebyl schopný nabídnout. Především na širokou paletu „smart casual“ oblečení, krásné vlněné kabáty a brzy i ucelenou nabídku bot jak na byznys, tak do města.
 
Celý můj tým se na vás těší v našich původních prodejnách. Jsem si jistý, že budete odcházet spokojeni.
jhjh
jjj
jhjh
jjj