Anthony's nežehlivé košile

Představujeme vám naše ikonické nežehlivé (non-iron) košile. Naše špičková nežehlivá košile nabízí maximální komfort po celý den. Ať už díky prémiové 100% bavlně, která je měkká, ale i pevná, či maximální odolnosti vůči mačkání, díky naší ojedinělé nežehlivé technologii budete po celém dni v košili vypadat stále skvěle. Jednoduše ji vyperte, pověste a noste.

Nežehlivé košile nakupujte zde

100% Bavlna

Nehledejte žádný kompromis ohledně kvality. Díky zachování kvalitní 100% bavlny, garantujeme, že naše Non-Iron košile je stejně příjemná a pohodlná, jako všechny ANTHONY'S košile. Jediný rozdíl, který najdete, je, že košili nemusíte žehlit.

Detaily

Jelikož má celá košile speciální ošetření, není tudíž nemačkavé jen tělo košile, ale i knoflíková léga, manžety a veškeré švy, u kterých jste vždy musely trávit věky žehlením. Už ale nikdy víc!

Vyžehlené rukávy

Rukávy jsou upravené speciální technologií tak, aby zůstaly perfektně vyžehlené i po vyprání.Tento skvělý detail zajišťuje, že Vaše košile bude vypadat dokonale vyžehlená po celý den.

Novinky ze světa pánského oblékání

Získáte pravidelné informace o novinkách a tipech na různé příležitosti, od našeho předního britského designéra Anthony Procopiho

Přihlášením souhlasíte se zpravováním osobních údajů
Zákaznická podpora

pondělí-pátek, 9:00-17:30

739 072 382
eshop@anthonys.cz

© 2024 ANTHONY’S

Provozovatel INEXAD Fashion s.r.o., IČO: 05205000

BB Centrum budova B, Vyskočilova 1422/1a 140 00 Praha 4

GopayVisaMaster CardVisaMaestroMaster CardMaster Card ElektronicVisa elektron
Zde vám najdeme vaší velikost

Zákaznická linka:

pondělí-pátek, 9:00-17:30

739 072 382