O nás

Dobrý den,

Jmenuji se Anthony Procopi. Už jako malý kluk jsem vzhlížel ke svému otci a jeho vybranému stylu v oblékání. Perfektně vyžehlená košile, nádherně sladěná kravata a manžetové knoflíčky, dokonale střižené sako. Do dnes si myslím, že to byl nejlépe oblečený člověk, kterého jsem znal.

Možná to byl právě on kdo svým úžasným stylem nasměřoval mojí budoucí celoživotní kariéru. Posledních 15 let jsem měl tu čest pro vás navrhovat kompletní sortiment oblečení jedné z předních britských značek.

Bohužel, značka nedokázala úspěšně přečkat těžkou situaci spojenou s pandemií v roce 2020 a po více než 120 letech své úžasné historie zavřela všechny své anglické i mezinárodní prodejny.

Sám jsem si však řekl, že to tak nemohu nechat. Neváhal jsem a společně s mými českými kolegy zavolal svým nejlepším dodavatelům látek, prověřeným krejčím a mým nejlepším kolegům a společně jsme založili novou značku, kterou jsme pojmenovali Anthony's.

I nadále pro vás budu připravovat ty nejlepší košile ve vašem oblíbeném střihu a velikosti, vyrobené ze stejných bavlněných látek prémiové kvality, na které jste zvyklí. Můžete se těšit na bezkonkurenční výběr barev a vzorů, nyní navíc i v mnohem větší nabídce volnočasového oblečení.

Nezměněné pro vás zůstávají i naše prodejny, kde si užijete úžasnou domácí atmosféru a nadstandardní služby profesionálního personálu, který vždy udělá maximum, aby vám vše perfektně sedělo, abyste vypadali skvěle a z naší prodejny odcházeli spokojeni.

Já a moji kolegové se na vás těšíme v prodejnách Anthony's.

Novinky ze světa pánského oblékání

Získáte pravidelné informace o novinkách a tipech na různé příležitosti, od našeho předního britského designéra Anthony Procopiho

Přihlášením souhlasíte se zpravováním osobních údajů
Zákaznická podpora

pondělí-pátek, 9:00-17:30

739 072 382
eshop@anthonys.cz

© 2024 ANTHONY’S

Provozovatel INEXAD Fashion s.r.o., IČO: 05205000

BB Centrum budova B, Vyskočilova 1422/1a 140 00 Praha 4

GopayVisaMaster CardVisaMaestroMaster CardMaster Card ElektronicVisa elektron
Zde vám najdeme vaší velikost

Zákaznická linka:

pondělí-pátek, 9:00-17:30

739 072 382