Reklamace a vrácení zboží

Dostali jste dárek, který vám nevyhovuje, vybrali jste špatnou velikost nebo chcete zboží reklamovat? Abychom pro Vás mohli zajistit správný průběh reklamace nebo vrácení zboží, je nutné dodržet následující postup.

Ani v jednom případě nezasílejte zboží na dobírku, takovou zásilku nemůžeme přijmout.

Pro co nejrychlejší vyřízení Vašeho požadavku, zasílejte zboží na adresu:

ANTHONY'S
Brumlovka
Vyskočilova 1422/1A , Praha 4, 14000 Praha 4

Níže uvedené informace nejsou plným zněním Všeobecných obchodních podmínek. Jakékoliv případné nejasnosti se budou řídit právě Všeobecnými obchodními podmínkami.

Pro Vaše pohodlí jsme ale připravili několik bodů, které považujeme za důležité, aby reklamace byla vyřešena co nejrychleji a k vaší plné spokojenosti, byť nás mrzí, že jsme se společně do této situace vůbec dostali – ale takový je život!

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zakoupené zboží nám můžete vrátit bez udání důvodu do 14-ti dnů od jeho převzetí, dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku. Použijte prosím přiložený formulář.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť občanský zákoník tuto možnost neuvádí.

Pro rychlé vyřízení doporučujeme, aby zboží splňovalo následující podmínky:

  • zboží je nepoužité (použité nelze vrátit)
  • zboží je nepoškozené (poškození nelze vrátit)
  • bez krejčovských úprav (upravené nelze vrátit)
  • je zabalené v původním obalu s příslušnými visačkami
  • k zásilce je přiložená faktura, bez faktury nejsme schopni propojit vrácené zboží s konkrétní objednávkou a vrácení uznat

Náklady spojené s vrácením zboží nese kupující. Prodávající vrátí kupujícímu zaplacenou částku nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Zaplacenou částku prodávající nemusí vrátit dříve, než obdrží zboží od kupujícího zpět.

Výjimky: podle § 1837 občanského zákoníku není možné mimo jiné vrátit zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, nebo zboží, které bylo po dodání nenávratně smíšeno s jiným zbožím.

Zboží, které do chcete do 14-ti dnů vrátit odstoupením od smlouvy, zašlete na adresu:

ANTHONY'S
Brumlovka
Vyskočilova 1422/1A , Praha 4, 14000

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis emailem na eshop@anthonys.cz.

REKLAMACE

Identifikace prodávajícího:

Inexad Fashion s.r.o.
IČ: 05205000
DIČ: CZ05205000
se sídlem: Brumlovka, budova B, Vyskočilova 1422/1a, 140 00 Praha 4
zapsané u Městského soudu v Praze, spisová značka: C 260009

Zboží, u kterého se v době záruky (24 měsíců od zakoupení zboží) vyskytla vada kromě běžného opotřebení, zašlete k reklamaci na adresu:

ANTHONY'S
Brumlovka
Vyskočilova 1422/1A , Praha 4, 14000 Praha 4

K zaslanému reklamovanému zboží prosím přiložte fakturu a vyplněný vzorový formulář pro uplatnění reklamace. Pro hladký průběh reklamace prosím zašlete fakturu a reklamační formulář i na email eshop@anthonys.cz (reklamaci vyřídíme i bez toho, ale pomůžete jí tím urychlit).

Do 30-ti dnů od přijetí reklamace vás vyrozumíme o způsobu jejího vyřízení (přijetí/zamítnutí reklamace, výměna/oprava zboží). Náklady na zasílání zboží k reklamaci nese kupující.

V případě, že zboží nebude prodávajícímu dodáno, či nebudou dodány potřebné doklady k vyřízení reklamace (př. doklad o koupi), je prodávající umocněn k pozastavení reklamační lhůty do doby, než kupující uvedené zboží či doklady dodá. Pokud kupující tyto podklady nedodá v lhůtě 30-ti dnů, může prodávající reklamaci z těchto důvodů zamítnout.

Novinky ze světa pánského oblékání

Získáte pravidelné informace o novinkách a tipech na různé příležitosti, od našeho předního britského designéra Anthony Procopiho

Přihlášením souhlasíte se zpravováním osobních údajů
Zákaznická podpora

pondělí-pátek, 9:00-17:30

739 072 382
eshop@anthonys.cz

© 2024 ANTHONY’S

Provozovatel INEXAD Fashion s.r.o., IČO: 05205000

BB Centrum budova B, Vyskočilova 1422/1a 140 00 Praha 4

GopayVisaMaster CardVisaMaestroMaster CardMaster Card ElektronicVisa elektron
Zde vám najdeme vaší velikost

Zákaznická linka:

pondělí-pátek, 9:00-17:30

739 072 382