Navštivte nás osobně na naší prodejně

Nejste si jisti s výběrem vaší velikosti? Nechte to na nás.
Navštivte jednu z našich 7 prodejen a my se o vše postaráme.

Brumlovka   |   Westfield Chodov   |   NG Myslbek   |   Palladium   |   Centrum Černý Most   |   POP Airport Outlet   |   Olympia Brno
 

Anthony's Premium prodejna (také výdejna e-shopu)

Anthony's Premium prodejna (také výdejna e-shopu)
Vyskočilova 1422/1A 
Praha 4 140 00
+420 739 072 382
brumlovka@anthonys.cz
PO – PÁ 09:00 - 19:00
 

Westfield Chodov

Westfield Chodov />
Roztylská 2321/19
Praha 4 14800
+420 734 755 016
chodov@anthonys.cz
PO – NE 09:00 - 21:00
 

NG Myslbek

Anthony's NG Myslbek
Na Příkopě 19/21
Praha 1 11000
+420 703 146 921
myslbek@anthonys.cz
PO – SO 09:00 - 20:30
NE 10:00 - 19:00
 

Palladium

Anthony's Palladium
nám. Republiky 1
Praha 1 11000
+420 732 865 994
palladium@anthonys.cz
PO – NE 09:00 - 21:00
 

Centrum Černý Most

 

POP Airport Outlet

Anthony's POP Airport Outlet
Ke Kopanině 421
Tuchoměřice 252 67
+420 732 913 245
outlet@anthonys.cz
PO – NE 10:00 - 20:00
 

Olympia Brno

Anthony's Olympia Brno
U Dálnice 777
Modřice 66442
+420 735 751 057
olympia@anthonys.cz
PO – PÁ 10:00 - 21:00
SO – NE 09:00 - 21:00